KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9715203
nr 971 5203
Akvareller
2 st, Birgersdotter, signerad 1982, 16x22 18x20
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2015
kl 19:27:14
21/7 21:30:47